Strona główna/Aktualności/Kabaret PARANIENORMALNI z programem "Bez znieczulenia"

Kabaret PARANIENORMALNI z programem "Bez znieczulenia"

16 Lutego 2022

Zapraszamy 8 marca 2022 o godzinie 18.30 na występ Kabaretu PARANIENORMALNI z programem "Bez znieczulenia" z gościnnym udziałem Jarka Pająka.
Bilety w cenie 85*zł do nabycia w systemie Bilety24.pl od 16.02.2022 r. (*do biletów sprzedawanych w systemie Bilety24 doliczana jest prowizja dla operatora 5 zł).
Uczestnicy wydarzenia są zobowiązani do zachowania dystansu, dezynfekcji rąk i noszenia maseczek.

kabaret plakat

KUP BILET

Bilety w cenie 85* zł do nabycia w systemie BIilety24.pl od 16.02.2022 (*do biletów sprzedawanych w systemie Bilety24 doliczana jest prowizja dla operatora 5 zł).

Program "Bez znieczulenia"

Na pewne rzeczy nie można być przygotowanym. Na przykład na globalną pandemię czy tornado z hormonów piętnastolatka. Dlatego niektóre sytuacje trzeba przeżyć w życiu bez znieczulenia. 15 lat to trudny wiek nastolęctwa, a tyle właśnie kończą Paranienormalni. Co robi 15 latek w obliczu pandemii jeśli jest kabaretem?
Obraca wszystko w żart!
Kiedy nawet lasy zostają zamknięte w artyście budzi się wena.
„Bez znieczulenia' to najnowszy program kabaretu Paranienormalni, który właśnie rozpoczyna jubileusz swojego 15-lecia. W najnowszym spektaklu nie będzie jednak powrotów do dobrze już znanych skeczów. Widzów zaskoczą zupełnie nowe historie i postaci.
„Bez znieczulenia” to prawie dwie godziny wyśmienitej zabawy i paranienormalnej energii, z której kabaret słynie od lat. Zobaczycie nie tylko mieszankę pandemicznych historii, ale również spotkacie się z tematami, które bliskie są każdemu. Jak nie zwariować we współczesnym świecie? Jak znaleźć miłość w internecie i zagrać w reklamie z największymi gwiazdami kina? I najważniejsze. Czy teściowa to też rodzina? „Bez znieczulenia” to szczepionka na wirus gorszego nastroju.

KUP BILET

Bilety w cenie 85* zł do nabycia w systemie BIilety24.pl od 16.02.2022 (*do biletów sprzedawanych w systemie Bilety24 doliczana jest prowizja dla operatora 5 zł).

Podobne wiadomości:

do góry