Strona główna/Aktualności/Kabaret PARANIENORMALNI

Kabaret PARANIENORMALNI

4 Lipca 2024

Zapraszamy 5 października 2024 o godzinie 16.00 na występ Kabaretu PARANIENORMALNI. Bilety w cenie 100*zł do nabycia w systemie Bilety24.pl od 08.07.2024 (*do biletów sprzedawanych w systemie Bilety24 doliczana jest prowizja dla operatora 5 zł).

 

 plakat kabaret Paranienormalni

 

Kup Bilet

Bilety w cenie 100*zł do nabycia w systemie Bilety24.pl od 08.07.2024 (*do biletów sprzedawanych w systemie Bilety24 doliczana jest prowizja dla operatora 5 zł).

Program kabaretu Paranienormalni

Najnowszy program kabaretu Paranienormalni jest stworzony z myślą o 2024 roku.

Czas biegnie bez litości, świat się zmienia w galopującym tempie i nikt nie jest w stanie go dogonić. Humor to specyficzna ludzka moc która pomaga spoglądać pogodnie na przyszłość, oswoić teraźniejszość i cieszyć się z przeszłości. Improwizujemy z teraźniejszością, tęsknimy za przeszłością. Chcemy się określić wobec przyszłości. Z tych wszystkich emocji zbudowany jest najnowszy program kabaretu Paranienormalni pt 2024. Powraca dobrze znany widzom i mocno zdziwiony rzeczywistością doctor Prozac, a wraz z nim wiele surrealistycznych wątków z życia wziętych.

Widzowie zobaczą polskie kino od kuchni, amerykańskie od frontu i przekonają się jak się robi show w telewizji. Bez polityki, seksu i religii. Paranienormalni zapraszają do swojego świata, w którym znajdziesz bezpieczne miejsce dla siebie. Nowy program 2024 to prawie 2 godzinny spektakl w którym uczestniczysz od pierwszych minut. To kabaretowa mieszanka w najlepszym paranienormalnym stylu.

Zapraszają: Robert Motyka, Jarosław Pająk, Rafał Kadłucki.

Podobne wiadomości:

do góry