Strona główna/Aktualności/Koncert zespołu Vito Bambino

Koncert zespołu Vito Bambino

24 Sierpnia 2023

Zapraszamy 17 września 2023 roku o godzinie 18.00 do sali widowiskowej MOKiS w Oleśnicy na koncert zespołu Vito Bambino. Bilety w cenie 139 zł do nabycia w systemie Bilety24.pl (*do sprzedawanych biletów doliczana jest prowizja dla operatora w wysokości 6,94 zł).

Plakat informacyjny

KUP BILET

Bilety w cenie 139 zł do nabycia w systemie Bilety24.pl (*do sprzedawanych biletów doliczana jest prowizja dla operatora w wysokości 6,94 zł).

 

Vito Bambino

Wokalista, autor tekstów, kompozytor, aktor oraz lider zespołu Bitamina. W 2020 r. pojawił się jego solowy album “Poczekalnia”, skąd pochodzi m.in. numer “Bunkrów Nie Ma”. Znany jest także z przebojowych singli jak “Nudy” czy “Poszło”. Każdemu wydaniu towarzyszą oryginalne teledyski, których pomysłodawcą i nierzadko twórcą jest sam Vito. Nie inaczej było w przypadku najnowszego utworu “Chyba Wiem”. Szeroki zasięg swojej twórczości zawdzięcza m.in. dzięki występom podczas Męskiego Grania 2021, gdzie u boku Darii Zawiałow i Dawida Podsiadły śpiewał hitowy numer lata: “I Ciebie też, bardzo”. Obecnie skupia się na tworzeniu materiału na drugą, solową płytę.

IG: https://www.instagram.com/bitamina.vito.bambino/ / @bitamina.vito.bambino

 

 

 

 

Podobne wiadomości:

do góry